Najnowsze Artykuły

Reklama Zewnętrzna


Opublikowany dnia: 2020-01-15
Przeczytano: 1471
Autor: Barbarella
Opublikowany w kategorii: Reklama w paczkomatach
Reklama Zewnętrzna

Reklama zewnętrzna,

czyli OOH daje możliwości dotarcia do nieograniczonej publiczności.

Plakaty, billbaordy, tablice rozmieszczone są po całym kraju. Ulokowane przy drogach, w centrach miast czy na biurowcach codziennie obserwowane są przez miliony ludzi.

Znana również jako

digital signage,

cyfrowa reklama zewnętrzna to szczególny rodzaj, który wykorzystuje technologię elektroniczną do zmiany tego, co wyświetla się na ekranie.

Cyfrowe billboardy zawierają wiadomości od kilku reklamodawców, które zmieniają się kilkadziesiąt sekund.

Technologia ta wykorzystywana jest na monitorach zamontowanych na paczkomatach. Agencja be-media specjalizuje się właśnie w tej formie reklamy.

Ostatnie badania wykazały, że reklama na monitorach jest najskuteczniejszą formą dotarcia do setek tysięcy konsumentów. Spowodowane jest to tym, iż takiej reklamy nie można zignorować.

Odbierając czy nadając paczkę musimy postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlonymi na monitorach, więc każdy odwiedzający natknie się na reklamę emitowaną na ekranie.

Kreatywny spot, animacja czy hasło reklamowe wbija się w pamięć i wywołuje pozytywne emocje. Możliwość dotarcia do setek tysięcy ludzi za pomocą reklamy na paczkomatach jest niezwykle kusząca.

Jest to nowoczesna forma reklamowania się, ukazująca markę jako idącą z postępem technologicznym. Paczkomaty rozmieszczone są w całym kraju, a więc Twoja reklama może dotrzeć do najdalszych części państwa.

Reklama na paczkomatach widoczna jest przez cały dzień i noc. Oświetlone paczkomaty są doskonale widoczne ze znacznych odległości, tak samo jak reklama na zewnętrznych częściach urządzenia.

Główną zaletą reklamy wyświetlanej na monitorze jest jej całodobowa ekspozycja przez siedem dni w tygodniu. Reklama dociera do całego przekroju społeczeństwa od młodzieży po emerytów.

Biografia Autora

Ten użytkownik nie przesłał jeszcze swojej biografii

Komentarze do artykułu
Podobne artykuły
Przeszukaj Fora
Najnowsze zajawki na Forum
Autor Ostatnia odpowiedź Tytuł Posty
Autor Ostatnia odpowiedź Tytuł Posty
Najpopularniejsze Artykuły
Szukaj Artykułu
Kategorie Artykułów
0 Domowy biznes 0 Etyka 0 Kariera 0 Mały biznes 0 Marketing 0 Networking 0 Obsługa klienta 0 Przedsiębiorcy 0 Public Relations 0 Sprzedaż 0 Zarządzanie
0 Aukcje 0 Bezpieczeństwo 0 Blogowanie 0 Domeny 0 E-commerce 0 Ebooki 0 Email Marketing 0 Facebook 0 Fora 0 Generowanie ruchu 1 Google 1 Hosting stron 0 Internet Marketing 0 Podkasty 0 Programy partnerskie 0 Projektowanie stron 0 Promocja strony 0 RSS 1 SEO 0 Spam
0 Architektura krajobrazu 0 Bezpieczeństwo w domu 0 Ciąża 0 Dzieci 0 Hobby 0 Majsterkowanie 0 Mój Ogród 0 Opieka rodzicielska 0 Projektowanie wnętrz 0 Wakacje 0 Zwierzęta
0 Duchy i zjawy 0 Historia stworzenia 0 Literatura 0 Magia 0 Okultyzm 0 Przepowiednie 0 Religie 1 Wierzenia
0 Fundusze inwestycyjne 0 Inwestycje 0 Kredyty 0 Leasingi 0 Nieruchomości 0 Podatki 0 Pożyczki 0 Ubezpieczenia
0 Stare cywilizacje
0 Bezpieczeństwo informacji 0 Gry 1 Hakowanie 1 Kryminalistyka komputerowa 0 Laptopy 2 Odzyskiwanie danych 2 Oprogramowanie 0 Sieci komputerowe 0 Urządzenia komputerowe 0 Urządzenia przenośne
0 Biżuteria 0 Buty 0 Odzież 0 Światowe trendy
0 Drony 0 Medycyna nowoczesna 0 Roboty 0 Techologie 3D
0 Elektroniki użytkowej 0 Nowości filmowe 0 Produkty cyfrowe 0 Recenzje muzyki
1 Reklama na Bilbordach 0 Reklama na dworcach 1 Reklama na lotnisku 0 Reklama na telebimach 0 Reklama na uczelniach 0 Reklama w autobusach 1 Reklama w biurowcach 0 Reklama w galeriach handlowych 0 Reklama w komunikacji miejskiej 1 Reklama w Media Expert 0 Reklama w metrze 1 Reklama w paczkomatach 0 Reklama w PKP 1 Reklama w placówkach medycznych 1 Reklama w tramwajach
0 Najlepsze smartfony 0 Premiery i wydarzenia 0 Zabezpieczenia
0 Budowanie sylwetki 1 Choroby 0 Depresja 0 Dolegliwości kobiet 0 Lekarstwa 0 Medycyna alternatywna 0 Medytacja 1 Odżywianie 0 Piękno 0 Problemy męskie 2 Rak 1 Skażenie 0 Sny 0 Stomatologia 0 Suplementy 0 Trądzik 0 Utrata masy ciała 0 Yoga
0 UFO
Najnowsze Posty Bloga
Przeszukaj Blog
Odzyskiwanie danych
Odzyskiwanie danych
Odzyskiwanie danych z macierzy
Odzyskiwanie danych z macierzy
Odzyskiwanie danych z telefonów
Odzyskiwanie danych z telefonów
Odzyskiwanie danych z kart Flash
Odzyskiwanie danych z kart Flash
Odzyskiwanie danych z dysków SSD
Odzyskiwanie danych z dysków SSD
Informatyka śledcza
Informatyka śledcza
Polecani Autorzy Artykułów
Autor:  Barbarella
Dołączył:  2013-02-24
Artykuły:  0
Autor:  Liqido
Dołączył:  2019-10-23
Artykuły:  0
Autor:  Dawidof
Dołączył:  2019-10-23
Artykuły:  4
Autor:  Mink2014
Dołączył:  2019-10-23
Artykuły:  1
Autor:  Anita
Dołączył:  2019-12-28
Artykuły:  0
Polecane Posty Bloga
Polecane Artykuły
Archiwum Bloga